1999 - 2000 Öğretim Yılı

 1. 1999-2000 Öğretim Yılı Genç Kızlar Basketbol İKİNCİSİ 
 2. 27.12.1999 KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın düzenlediği Atatürk Koşuları Genç Kızlar Takım İKİNCİSİ 
 3. 2 Mayıs 2000 K.T.Eğitim Vakfı III. Dans Yarışması Liseler ÜÇÜNCÜSÜ 
 4. 2 Mayıs 2000 K.T.Eğitim Vakfı III. Dans Yarışması kıyafet ödülü 
 5. KKTC Milli Eğitim  ve Kültür Bakanlığı genç erkekler masa tenisi İKİNCİSİ 
 6. Liseler Badminton takım ÜÇÜNCÜSÜ

2000-2001 Öğretim Yılı

 1. Badminton genç erkek ÜÇÜNCÜSÜ
 2. 27 Nisan 2001 K.T.Eğitim Vakfı IV. Dans Yarışması Liseler arası  Modern  Dans Yarışması BİRİNCİSİ 
 3. 7. Alanya International Handball Tournament 25-30 June 2001 With Complements 
 4. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı  masa tenisi genç İKİNCİSİ 
 5. TÜBİTAK yarışmalarında bilgisayar dalında İKİNCİLİK (Barış PARLAN isimli öğrencimiz)

2001-2002 Öğretim Yılı

 1. Liseli gençler Badminton BİRİNCİSİ 
 2. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı Basketbol genç kız BİRİNCİSİ 
 3. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı liselerarası  erkekler masa tenisi takım ÜÇÜNCÜSÜ 
 4. T.C Milli Eğitim Bakanlığı okul içi beden eğitimi spor izcilik dairesi başkanlığı genç kategorisi basketbol yarı final kız takımı ÜÇÜNCÜSÜ 
 5. T.C Milli Eğitim Bakanlığı okul içi beden eğitimi spor izcilik dairesi başkanlığı genç kategorisi badminton Türkiye şampiyonası takım DÖRDÜNCÜSÜ 
 6. Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı Liseler arası XIII. Şiir Yarışması BİRİNCİSİ 
 7. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı liselerarası K.T.Halk Dansları Yarışması İKİNCİSİ 
 8. Narin BENLİ isimli öğrencimiz, atletizmde Türkiye rekorları sahibi oldu.
 9. TÜBİTAK yarışmalarında bilgisayar dalında ÜÇÜNCÜLÜK (Barış PARLAN isimli öğrencimiz)
 10. TÜBİTAK yarışmalarında biyoloji dalında ÜÇÜNCÜLÜK (Aslıhan EŞLİ isimli öğrencimiz)
 11. Ağız ve diş sağlığı yarışmasında BİRİNCİLİK (Üner ARÖZ isimli öğrencimiz). Bu karikatür Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı tarafından afiş haline getirilip kliniklere ve okullara dağıtıldı.
 12. Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı ve  KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı işbirliğince düzenlenen şiir yazma  yarışmasında BİRİNCİLİK (Elif ŞENOCAK isimli öğrencimiz)
 13. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın Dr. Fazıl KÜÇÜK' ün ölüm yıldönümü nedeni ile düzenlediği şiir yazma yarışmasında İKİNCİLİK (Elif ŞENOCAK isimli öğrencimiz)
 14. DENİZBANK'ın düzenlediği REŞÖ yarışmasında İKİNCİLİK (Halil KARAPAŞAOĞLU isimli öğrencimiz)
 15. LİONS tarafından düzenlenen "Elinizde sihirli bir değnek olsa, KKTC için neler yapardınız" konulu kompozisyon yarışmasında İKİNCİLİK (Müjde GÜNEŞ isimli öğrencimiz)

2002-2003 Öğretim Yılı 

 1. Liseli gençler Badminton BİRİNCİSİ . Nisan, 2003 te İzmir-Aydın'da 48 takım arasında Türkiye 8.si olduk. 
 2. Uzun Atlama'da Kıbrıs BİRİNCİSİ (Ozan YORAN isimli öğrencimiz)
 3. 400 metre'de Kıbrıs BİRİNCİSİ (Evrim BELGE isimli öğrencimiz)
 4. 200 metre'de Kıbrıs ÜÇÜNCÜSÜ (Evrim BELGE isimli öğrencimiz)
 5. 4 X İSVEÇ bayrak yarışında erkek takımı Kıbrıs İKİNCİSİ
 6. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın Dr. Fazıl KÜÇÜK' ün ölüm yıldönümü nedeni ile düzenlediği şiir yazma yarışmasında BİRİNCİLİK (Gözde DEMİRKAYA isimli öğrencimiz)
 7. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın Dr. Fazıl KÜÇÜK' ün ölüm yıldönümü nedeni ile düzenlediği şiir yazma yarışmasında İKİNCİLİK (Tuğçe SÖNMEZ isimli öğrencimiz)
 8. Kemal SARAÇOĞLU Vakfı'nın düzenlemiş olduğu karikatür ve slogan yarışmasında Mansiyon Ödülü (Ziynet EĞİTMEN ve Seyde ŞAHİNSOY isimli öğrencilerimiz)
 9. REŞÖ yarışmasında şiir dalında İKİNCİLİK (Ayşe BEYKÖYLÜ isimli öğrencimiz)
 10. Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen kompozisyon yazma yarışmasında BİRİNCİLİK (Seniha KANATLI isimli öğrencimiz)
 11. Önay Fadıl Demirciler Eğitim ve Bilim Vakfı-DAÜ Matematik bölümü ile Matematik kulübü tarafından düzenlenen  I X . Matematik yarışması bireysel kategorisinde Doç. Dr. Murat KİREZCİ TEŞVİK Ödülü (Mehmet TİLKİ isimli öğrencimiz)
 12. Okulumuzun ÖSS başarısı % 95.161 dir.
 13. Okulumuz öğrencisi Mehmet Tilki Sayısal Puan ve EA Puan türünde KKTC BİRİNCİSİ gelmiştir. ( Sayısal puanı : 288.973,   EA puanı : 281.208 )
 14. Okulumuz öğrencisi Bircan Bayboğan Sözel Puan türünde KKTC DÖRDÜNCÜSÜ gelmiştir.  ( Sözel puanı : 269.756 )
 15. Okulumuz öğrencisi Gözde Uğraşın KKTC ki  Doğu Akdeniz Üniversitesi giriş sınavında   EA Puan türünde BİRİNCİ gelmiştir.
 16. Okulumuz öğrencisi Heves Nazıroğlu, Kuşadasında yapılan Türkiye Badminton Ferdi Büyükler Şampiyonasında ŞAMPİYON oldu. 16 yaşında olan Heves Nazıroğlu, Şampiyonada kendisinden üç yaş ve üzeri rakiplerine karşı mücadele verdi. Heves Nazıroğlu bu Şampiyonluğu ile TÜRKİYE BÜYÜKLER ŞAMPİYONASINDA en genç ŞAMPİYON olan sporcu ünvanını aldı.
 17. TÜBİTAK yarışmalarında fizik dalında İki ÜÇÜNCÜLÜK ( İpek Çalışkan, Sinem Kozpınar )
 18. TÜBİTAK yarışmalarında bilgisayar dalında İKİNCİLİK ( Merve Erdem )

2003 -  2004 Öğretim Yılı

 1. Liseli gençler Badminton ( Kızlarda ) BİRİNCİSİ. İzmit - Kocaeli Badminton Şampiyonasına katıldık.
 2. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın düzenlediği Atatürk Koşuları Genç Kızlar Takım İKİNCİSİ.
 3. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın Dr. Fazıl KÜÇÜK'ün ölüm yıldönümü nedeni ile düzenlediği şiir yazma yarışmasında BİRİNCİLİK ( Cemaliye EKEN isimli öğrencimiz )
 4. Kemal Saraçoğlu Vakfı'nın geleneksel olarak düzenlediği afiş ve slogan yarışmasında Lise kategorisinde BİRİNCİLİK, İKİNCİLİK ve ÜÇÜNCÜLÜK dahil olmak üzere başarı ödülleri ile toplam yedi öğrencimizin tümü ödül aldı.
 5. Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ve Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı'nın işbirliği çerçevesinde düzenlenen liselerarası bilgi yarışmasında ÜÇÜNCÜ olduk.
 6. Liselerarası Satranç Turnuvası sonucunda okulumuz öğrencilerinden Özer Paralik 2. Osman Barışsever 4. oldu.                                                                                                                                                                                                                                                              Osman Barışsever Bursa'da yapılan satranç turnuvasında 90 kişi arasında 46. oldu. Böylelikle liselerde K.K.T.C'yi temsil etmiş oldu.
 7. Atletizmlerde Lise kızlarda takım olarak 3.lük, erkeklerde 6.lık elde ettik.
 8. DAÜ 'nün düzenlediği X. Liselerarası Matematik yarışması'nda öğrencimiz Sinem Kozpınar ÜÇÜNCÜLÜK  Kazım Çağatan ise BAŞARI ödülü aldı.
 9. Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı ve KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı işbirliği çerçevesinde düzenlenen şiir yazma yarışmasında öğrencimiz Ceren Saraçoğlu İKİNCİLİK ödülü aldı.
 10. Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı'nın düzenlediği bilgi yarışmasında ÜÇÜNCÜLÜK alan öğrencilerimiz(Mehmet İmam, Deniz Özmatyatlı, Beste Aybars ) ve şiir yazma yarışmasında İKİNCİLİK alan öğrencimiz ( Ceren Saraçoğlu ) yine Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığınca düzenlenen Türkiye Kültür gezisine ( Ankara, İstanbul, Çanakkale ) tarih öğretmeni Seyide Çelebi ile katıldılar.
 11. 27 Aralık Atatürk koşularında kız takımı İKİNCİ olmuştur.
 12. Atletizm yarışmalarında 100m ve 200m' de BİRİNCİLİK ( Burcu ESENTEPE)
 13. 4 x 100m ve isveç bayrak koşularında kız takımımız BİRİNCİ olmuştur.
 14. Atletizm yarışmalarında 300m engel koşusunda Meliz REDİF ilk KKTC rekorunu kırmıştır.  

2004 - 2005 Öğretim Yılı

 1. Liseli gençler  Badminton ÜÇÜNCÜSÜ
 2. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın düzenlediği 27 Aralık Atatürk koşuları Genç Kızlar Takım ÜÇÜNCÜSÜ
 3. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı'nın düzenlediği 27 Aralık Atatürk Koşuları Genç Erkek Takım ÜÇÜNCÜSÜ
 4. 2004 - 2005 öğretim yılı liselerarası Genç Kızlar Basketbol ÜÇÜNCÜSÜ
 5. Kemal Saraçoğlu Vakfı'nın geleneksel olarak düzenlemiş olduğu afiş ve slogan yarışmasında Lise kategorisinde ÜÇÜNCÜLÜK ödülü ( Şirin Altundağ isimli öğrencimiz)  MANSİYON ödülü ( Pelin Yeşilbaş isimli öğrencimiz )
 6. Liselerarası Satranç Turnuvası sonucunda okulumuz öğrencilerinden Osman Barışsever BİRİNCİ,Özer Paralik ise ÜÇÜNCÜ olmuştur. Osman Barışsever 14 - 17 Nisan tarihlerinde T.C'de yapılan ( Muğla ) satranç turnuvasına katılmaya hak kazanıp, KKTC'yi temsil etmiştir.
 7. Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı'nın düzenlediği liselerarası bilgi yarışmasında KKTC çapında DÖRDÜNCÜLÜK derecemiz vardır.
 8. Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı'nın Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile birlikte düzenlediği liselerarası Şiir yarışması  KKTC BİRİNCİSİ ( Şifa Gezer adlı öğrencimiz ) Şifa Gezer, 6 - 12 Temmuz 2005 tarihlerinde Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen İstanbul - Ankara - Çanakkale kültür gezisine katıldı.
 9.  14 - 20  Ağustos 2005 T.C'de ( İzmir'de ) düzenlenen  6 günlük İngilizce programlı Uzay Kampına katılmaya hak kazanan öğrencilerimiz   Ahmet Şeytan ve Gizem Korkmazhan olmuştur.
 10. Lise 2.sınıf öğrencilerimizden, milli atletlerimiz Meliz Redif ve Burcu Esentepe gerek KKTC'de gerekse T.C'de atletizm dalında rekorlara imza atmaya devam etmektedirler.
 11. ÖSS Yabancı Dil Kıbrıs BİRİNCİSİ okul öğrencimiz Abdullah Ertan ( 351,108) olmuştur.

 

2005 - 2006 Öğretim Yılı

 1. Liseli  gençler Badminton ( Erkeklerde) ÜÇÜNCÜLÜK
 2. Liselerarası Satranç Turnuvası sonucunda okul öğrencimiz Özer Paralik İKİNCİ oldu. Özer Paralik Çorum’da yapılan satranç turnuvasına katılma hakkı kazanıp KKTC’yi temsil etti.
 3. KEMA VAKFI’nın ilk kez düzenlediği “Ağaçların, Toprak Erozyonunun ve Doğal Varlıkların Öneminin Anlaşılması” konulu kompozisyon yarışması BİRİNCİSİ  ( Buğu Begüm Orhan )
 4. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’nın düzenlediği Atletizm yarışmalarında; 400m (REKOR ) Meliz Redif, 200m ( REKOR ) Meliz Redif, 100m ( BİRİNCİ ) Burcu Esentepe, Uzun atlama ( BİRİNCİ ) Burcu Esentepe
 5. KKTC Gençlik Dairesi Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Gençler Arası Karikatür Yarışması’nda” okul öğrencimiz Sadi Kızılşahin BİRİNCİ oldu.
 6. 13 – 19 Ağustos 2006 T.C’de ( İzmir’de ) düzenlenen 6 günlük İngilizce programlı Uzay Kampına katılmaya hak kazanan öğrencilerimiz: Batıkan Tüfekçi ve Erdoğan Kavaz olmuştur.
 7.  Atletizmde İzmir’de yapılan Türkiye Liselerarası Atletizm Şampiyonasında okul öğrencimiz Burcu Esentepe 1980’li yıllarda elde edilen liseler 100 metre bayan REKORUNU egale etti.
 8. Türkiye’de düzenlenen Atletizm Şampiyonasında; Meliz Redif  400m Türkiye BİRİNCİSİ , Meliz Redif   200m  Türkiye BİRİNCİSİ, Burcu Esentepe  100m Türkiye İKİNCİSİ olmuştur.
 9. ÖSS – Eşit Ağırlık türünde KKTC BİRİNCİSİ okul öğrencimiz Berin Koyutürk ( 344.923 )
 10. ÖSS – Yabancı Dil puan türünde KKTC BİRİNCİSİ okul öğrencimiz Bahar Sökmez ( 330 )
 11. ÖSS – Yabancı Dil puan türünde KKTC İKİNCİSİ okul öğrencimiz Derya Babahan ( 325 )
 12. ÖSS – Yabancı Dil puan türünde KKTC ÜÇÜNCÜSÜ okul öğrencimiz Servet Abidin ( 315 )

 

2006 - 2007 Öğretim Yılı

 1. KKTC Kadından Yaşama Destek Derneği’nin düzenlediği SLOGAN YARIŞMASI İKİNCİSİ  ( HÜLYA HÜSEYİN isimli öğrencimiz )
 2. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’nın düzenlediği Liselerarası Satranç Turnuvası BİRİNCİSİ ( ÖZER PARALİK isimli öğrencimiz )
 3. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’nın düzenlediği Atatürk Koşuları Genç Erkekler Takım ÜÇÜNCÜSÜ. Kızlarda, Meliz Redif  BİRİNCİLİK – Erkeklerde, Ali Akbulut BİRİNCİLİK
 4. KEMA VAKFI’nın 2. kez düzenlediği “Doğal Varlıkların Korunması ve Önemi” konulu kompozisyon yarışması İKİNCİSİ ( Ayşe Yalnız isimli öğrencimiz )
 5. Kıbrıs Türk Fransız Kültür Derneği’nin düzenlediği Fransızca Dublaj yarışması ÜÇÜNCÜLÜK ( Hazel Şabanlar, Gizem Korkmazhan ve Pervin Çoşan isimli öğrencilerimiz )
 6. 22 – 28 Temmuz 2007 TC’de ( İzmir’de ) düzenlenen İngilizce Programlı Uzay Kampına katılmaya hak kazanan öğrencilerimiz ( Bertuğ Tekakpınar ve Neslihan Özekman )
 7. Lise 3. sınıf öğrencilerimizden, Milli atletlerimiz Meliz Redif ve Burcu Esentepe gerek KKTC’de gerekse T.C’de atletizm dalında rekorlara imza atmaya devam ettiler.
 8. ÖSS Sözel 2 KKTC BİRİNCİSİ okul öğrencimiz Mustafa Yenigüç - (261.726) olmuştur.

             ÖSS Yabancı Dil KKTC BİRİNCİSİ okul öğrencimiz Gözde Uzunçam - (267. 388) olmuştur.

             ÖSS Yabancı Dil KKTC İKİNCİSİ okul öğrencimiz Nafiye Çelik (266. 822) olmuştur.

 

 

2007 - 2008 Öğretim Yılı         

 

1.        ÖSS Eşit Ağırlık  KKTC BİRİNCİSİ okul öğrencimiz Nur Şeyda Koç (270. 532) olmuştur.

           ÖSS Yabancı Dil KKTC BİRİNCİSİ okul öğrencimiz Tuğçe Tekhanlı (275. 843) olmuştur.

           ÖSS Sayısal I  KKTC İKİNCİSİ okul öğrencimiz Neslihan Cihan (360. 401) olmuştur.

           ÖSS Yabancı Dil KKTC İKİNCİSİ okul öğrencimiz Pervin Coşan (271. 479) olmuştur.

           ÖSS Yabancı Dil KKTC ÜÇÜNCÜSÜ okul öğrencimiz Aslı Özkan (264. 462) olmuştur.

 

2.      Okulumuz 12 Science sınıfı öğrencisi Erol Ertekinoğlu, Haziran 2008 Edexcel GCE Ordinary Level 7646 TURKISH sınavında en yüksek puanı alarak dünya BİRİNCİSİ oldu ve dünyanın en iyi

         öğrencileri arasına girme başarısını elde etti.

 

3.     27 Aralik yol koşularına katılan okulumuz erkek sporcuları takım İKİNCİSİ olmuştur.

 

4.     MEKB tarafından düzenlenen liselerarası kız voleybol turnuvasında kız voleybol takımımız DÖRDÜNCÜ oldu.

 

5.    Mayıs-2008 “Edexcel IGCSE” sınavlarına katılan tüm öğrencilerimiz başarılı olmuştur. Sonuçlar:

 

MATHS (22 KİŞİ)

GRADE

CHEMISTRY (11 KİŞİ)

GRADE

BIOLOGY (12 KİŞİ)

GRADE

PHYSICS (17 KİŞİ)

GRADE

BAHİRE KALFAOĞLU

A*

BAHİRE KALFAOĞLU

A*

CEMALİYE ÖNDEROL

A*

CEMALİYE ÖNDEROL

A*

HALİT TÜMKAN

A*

AÇELYA ARHUN

A

MELİS GÜVENSOY

A*

MELİS GÜVENSOY

A*

MELİS GÜVENSOY

A*

EROL ERTEKİNOĞLU

A

EROL ERTEKİNOĞLU

A

AÇELYA ARHUN

A

TUĞÇE GÖÇMENOĞLU

A*

SELİN ALTINOĞLU

A

SELİN ALTINOĞLU

A

SELİN ALTINOĞLU

A

AVNİ ÖZTÜRK

A*

MELİS GÜVENSOY

A

ERDOĞAN ÇAKMAK

A

YAŞAR ALIŞKAN

A

CEMALİYE ÖNDEROL

A*

YÜKSEL YILMAZOĞULLARI

B

YAŞAR ALIŞKAN

A

BAHİRE KALFAOĞLU

A

SELİN ALTINOĞLU

A*

CEMALİYE ÖNDEROL

B

BAHİRE KALFAOĞLU

A

ERDOĞAN ÇAKMAK

A

ÇAĞLA BAŞBUĞ

A

AYŞE LİMAN

B

AYŞE LİMAN

B

TUĞÇE GÖÇMENOĞLU

B

FEZİLE YEŞİLDAL

A

ÇAĞLA BAŞBUĞ

C

FEZİLE YEŞİLDAL

B

AVNİ ÖZTÜRK

B

AÇELYA ARHUN

A

AYŞE KAPTANOĞLU

C

KADİR ÖZKADİR

C

CEMRE ULUDAĞ

B

YAĞMUR ERDOĞA

A

CİHAN TÜCCAR

E

AYŞE KAPTANOĞLU

C

HALİT TÜMKAN

B

AYŞE LİMAN

A

 

 

HALİT TÜMKAN

D

İZLEM HAKTANIR

B

EROL ERTEKİNOĞLU

A

 

 

 

 

YAĞMUR ERDOĞA

C

YÜKSEL YILMAZOĞLU

A

 

 

 

 

ÇAĞLA BAŞBUĞ

C

KADİR ÖZKADİR

A

 

 

 

 

KADİR ÖZKADİR

C

ERDOĞAN ÇAKMAK

A

 

 

 

 

AYŞE KAPTANOĞLU

C

CEMRE ULUDAĞ

A

 

 

 

 

CEMAL ÇAĞDAR

D

YAŞAR ALIŞKAN

A

 

 

 

 

 

 

İZLEM HAKTANIR

A

 

 

 

 

 

 

AYŞE KAPTANOĞLU

B

 

 

 

 

 

 

CEMAL ÇAĞDAR

B

 

 

 

 

 

 

CİHAN TÜCCAR

C

 

 

 

 

 

 

TURKISH O- LEVEL

7646

Selin Altınoğlu

A

Cemaliye Önderol

A

Erol Ertekinoğu

A

Ayşe Liman

A

Yaşar Alışkan

A

Erdoğan Çakmak

A

Avni Arca Öztürk

B

Yüksel Yılmazoğluları

B

 

                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

2008- 2009 Öğretim Yılı    

 1. 2006 – 2007 mezunu öğrencimiz Aydın Cenk Güngör, 2009 ÖSS sınavında Sözel I ( 276.677 ) ve Sayısal I (286.533) KKTC BİRİNCİSİ oldu.
 2. ÖSS Yabancı Dil KKTC ÜÇÜNCÜSÜ okul öğrencimiz Hazel Şabanlar ( 339.731) olmuştur.
 3. ÖSS Eşit Ağırlık KKTC DÖRDÜNCÜSÜ okul öğrencimiz Gül Feyza Koç ( 330.860) olmuştur.
 1. MEKB tarafından düzenlenen Liselerarası turnuvada Kız Voleybol takımımız DÖRDÜNCÜ oldu.
 2. Karikatürcüler Derneği’nin düzenlediği Karikatür yarışmasında okulumuz öğrencileri Mehmetcan Soyluoğlu İkincilik, Halil Tümkan da Üçüncülük ödülü aldı.
 3. Liselerarası 15 – 16 yaş, grokoromen güreş turnuvasında okul takımımız ÜÇÜNCÜ olarak, Üçüncülük kupasını okulumuza taşıdı.
 4. MEKB tarafından düzenlenen Liselerarası Atletizm yarışmalarında okulumuz öğrencisi Tuğçe Çebiç, Yüksek atlama ve Üç adımda BİRİNCİ oldu.
 5. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen DAÜ Liselerarası Matematik yarışmasında öğrencimiz Kübra Demirel “ Doç. Dr. Daoud S. Daoud” Özel ödülü’nü aldı.
 6. “Edexcel IGCSE” sınavlarına katılan tüm öğrencilerimiz başarılı olmuştur. Sonuçlar:

                

MATHS (6 KİŞİ)

GRADE

CHEMISTRY (4 KİŞİ)

GRADE

BIOLOGY (4 KİŞİ)

GRADE

PHYSICS (4 KİŞİ)

GRADE

GİZEM BEHLÜL

    A

GİZEM BEHLÜL

D

GİZEM BEHLÜL

     B

GİZEM BEHLÜL

B

HANDE MADİ

    B

HANDE MADİ

A

HANDE MADİ

B

HANDE MADİ

B

EŞAY TÜNEY

    A

EŞAY TÜNEY

B

EŞAY TÜNEY

 A*

EŞAY TÜNEY

A

MAHMUT UÇAN

    A

MAHMUT UÇAN

A*

MAHMUT UÇAN

B

MAHMUT UÇAN

A

BARIŞ EMİNAĞA

    A

 

 

 

 

 

 

MUSTAFA KARAHASAN

    A*