2013-2014 Ders Yılındaki Öğretmenlerimizin Listesi


 Adı Soyadı  Bölümü  Görevi  Adı Soyadı  Bölümü  Görevi
Sibel Karakaya İng. Coğrafya Okul Müdürü Önder Onar İng. Fizik Öğretmen
Alev Egemen İng. Matematik Müdür Muavini Osman Reis İng. Fizik Öğretmen
Mehmet Ertan Dolu Matematik Müdür Muavini Ertuğ Özyiğit İng. Fizik Öğretmen
Münüre Arsaç Çakmak Biyoloji Müdür Muavini Ayşe Deveci Kimya Öğretmen
Hasan Başaranel Fizik Gör Müdür Muavini Emine Başaranel İng. Kimya Öğretmen
Elif Gezer TD. Edebiyatı Öğretmen Arsen Pampuroğulları İng. Kimya Öğretmen
Emine Garanti TD. Edebiyatı Öğretmen Deniz Özalp İng. Kimya Öğretmen
Bilge Haşimoğulları TD. Edebiyatı Öğretmen Cafer Potinci Biyoloji Öğretmen
Seçil Toprak TD. Edebiyatı Öğretmen Diren Civa Güner İng. Biyoloji Öğretmen
Narin Ağa Batkan TD. Edebiyatı Öğretmen Melek Keleş Yücener İng. Biyoloji Öğretmen
Cevher Conkbayır TD. Edebiyatı Öğretmen Gizem Mulla İng. Biyoloji Öğretmen
Leman Allahkerim TD. Edebiyatı Öğretmen Savaş Korakan İngilizce Öğretmen
Müge Altınçay TD. Edebiyatı Öğretmen Mustafa Fethi İngilizce Öğretmen
Ziya Öztürkler TD. Edebiyatı Öğretmen Zehra Azimli İngilizce Öğretmen
Heves Sönmez TD. Edebiyatı Öğretmen Eda Çobanoğlu İngilizce Öğretmen
Esra Korman Peker TD. Edebiyatı Öğretmen Hanife G. Babagil İngilizce Öğretmen
Buket Albulut Felsefe Grubu Öğretmen Arsoy Azak İngilizce Öğretmen
Ebru Talatzade Felsefe Grubu Öğretmen Şenel Tanaç Yaman İngilizce Öğretmen
Fatma Oğul Rehber Öğretmen Pınar Baykara Enginsu İngilizce Öğretmen
Tülay Özder Rehber Öğretmen Seral Arapoğlu Alicik İngilizce Öğretmen
Fitnet Çavuş Kalkaner Rehber Öğretmen Metin Türkmen İngilizce Öğretmen
Seyide Çelebi Tarih Öğretmen Mehmet İlkerli Resim Öğretmen
Hülya Tek Tarih Öğretmen Zühre Canatan Müzik Öğretmen
Öznur Kalyan Tarih Öğretmen Sevda Işıktaş Bilgisayar Öğretmen
Gülden Kanal Öyçüm Tarih Öğretmen Duygu Akarsu Bilgisayar Öğretmen
Kemal Erbaş Tarih Öğretmen Meltem Burgaç Bilgisayar Öğretmen
Belkıs Cesur Alpsoy Coğrafya Öğretmen Ayşe Selda Orhon Beden Eğitimi Öğretmen
Halide Eser Eğitmen Coğrafya Öğretmen Aysel Aktepe Aktolgalı Beden Eğitimi Öğretmen
Seniha Berkal Kural Coğrafya Öğretmen Faika Köker Hakverdi Beden Eğitimi Öğretmen
Cemil Cahit Ensari Coğrafya Öğretmen Ege Denizer Beden Eğitimi Öğretmen
Ercan Vechi Matematik Öğretmen Ender Yeşilyurt Beden Eğitimi Öğretmen
Kıymet Hançer Matematik Öğretmen Coşkun Ulusoy Beden Eğitimi Öğretmen
Nursel Altan Matematik Öğretmen Seray Cihangirli Fransızca Öğretmen
Nermin Nereli İng.Matematik Öğretmen Filiz Soyer Fransızca Öğretmen
Fatoş Tuncay Arpalıklı İng.Matematik Öğretmen   Fezile Kırgız Almanca Öğretmen
Bengü Ballı İng.Matematik Öğretmen   Deniz Yasakçı Almanca Öğretmen
İbrahim Bilen İng.Matematik Öğretmen        
Seral Yükseler İng.Matematik Öğretmen        
Canan Hazar İng.Matematik Öğretmen        
Sadiye Öksüzoğulları İng.Matematik Öğretmen